Menü Kapat

Kocaköy

Güney Hidrolik ve Pnömatik Sistemler

Güney Hidrolik ve Pnömatik SistemlerDiyarbakır ili Kocaköy ilçesinde Hidrolik ve Pnömatik Sistemler hizmeti veriyoruz. Hidrolik hortum presleme, valf, rakor, oring, keçe, piston tamiri, tamir takımı tedariği, bar basınç saatleri, hidrolik filtreler, kumanda, hidromotor, pompa, yağ soğutucu uniteler vb tüm hidrolik malzeme tedariğini ve tamirini yapmaktayız.

Pnömatik sistemlerde de yılların verdiği tecrübeyi sizinle paylaşmaktan gurur duyacağız. Pnömatik silindirler, pnömatik hortumlar, akümülatörler, damper pompaları, servo motor sistemleri, selenoid vafler, hava hazırlayıcılar, pto şanzımanlar, pleytler ve valf blokları, aktüatör, selenoid ve pistonlu vanalar. Cnc üniteleri, basınç saatleri, sızdırmazlık elemanları, pnömatik rakorlar, hava regülatörler vb tüm malzemelerin tedarik ve tamirini gerçekleştirmekteyiz

Diyarbakır Kocaköy ilçesinde Hidrolik ve Pnömatik Sistemler burada.

Diyarbakır ilinin diğer ilçelerinde de Hidrolik ve Pnömatik Sistemler hizmeti sunmaktayız; Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir.

Hidrolik ve Pnömatik Sistem ihtiyacınız için iletişim sayfasından veya aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İletişime geçin