Menü Kapat

Hakkımızda

Hakkımızda

Güney Hidrolik Pnömatik, müşterilerine kaliteli ürün sunmak ve memnun müşteri portföyü oluşturmak amacıyla sürekli araştırma geliştirme çalışmaları yapmakta, müşterilerini sürekli gelişen ürünlerle ilgili bilgilendirmektedir.

Yüksek kalitede uygun fiyatlı ürünleri müşterilerimize sunmanın yanı sıra teknik destek vermeyi ve müşterilerimizin işlerini kolaylaştıracak yeni ürünler konusunda onları bilgilendirmeyi kendimize görev edindik.

Güney Hidrolik Pnömatik bu hizmet politikasıyla bünyesinde gerekli olan her türlü ekipmanı ve tecrübeli ekip kadrosunu bulundurmakta ar-ge çalışmaları için yapılması gereken yatırımlardan kaçınmamaktadır.

Güney Hidrolik Pnömatik ailesi olarak sizleride Güney’in mutlu müşterileri arasında görmekten memnuniyet duyarız.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Güney Hidrolik Pnömatik olarak 20 yılı aşkın tecrübemizle değerli müşterine hizmet vermektedir. Misyonumuz; Ana iştigali hidrolik-pnömatik, makina revizyon-imalatı, hırdavat, yağ ve katkı çeşitleri olan firmamızda, müşterilerimizin çözüm ortağı olmak, sorunlarını ortadan kaldırmaktır. Vizyonumuz; Gelişen teknolojiye ayak uydurarak farklı sorunlara farklı çözümler getirmek, imalata yönelmektir.

Kurucu

Galip Güneyli

1980 Diyarbakır/Silvan doğumluyum. 1998 yılından bu yana aileden devraldığım şirketi yönetiyorum.

Tüm ekip arkadaşlarımla geçmişte olduğu gibi bugün de çalışmalarımıza hızla devam etmenin gururunu yaşamaktayız.